Hlinomazův apetit

 

 Jádro Hlinomazova apetitu tvoří písničkářka, zpěvačka a kytaristka Katka Šarközi a multiinstrumentalista Lumír von Bejda, kteří od roku 2003 (a nepravidelně i dříve) vytvářejí hudební aranže k Malijevského básnickým textům. V roce 2011 vydal Hlinomazův apetit CD U Zívalů s hostujícími hudebníky Lukášem Kutou (housle), Julií Gübelovou (saxofon) a Romanem Pluhařem (bicí).

 

V současné době vystupuje Hlinomazův apetit nejčastěji v základní sestavě s příležitostným hostem Lukášem Kutou. V dubnu 2012 mělo v divadle Černá labuť premiéru nové celovečerní představení "Tanec po střepech", založené na poloimprovizovaném doprovodu ke třem rozsáhlejším baladám.

 

Technické požadavky:

Dva mikrofony na zpěv, dva vstupy na kytaru, mikrofon na perkuse, projektor a projekční plocha, např. stěna. Představení lze realizovat i bez projekce. V případě potřeby přivezeme vlastní aparaturu. Délka vystoupení je cca 80 minut, podle potřeby s přestávkou.

 

Vystoupení můžete sjednat ZDE.

 

mp3 na profilu kapely:

http://bandzone.cz/hlinomazuvapetit

 

modlitba ke svaté Lucii:

http://www.youtube.com/watch?v=c7ErqLTD6HI

 

foto: © Lukáš Kuta 2011

 

Další fotografie ke stažení

 

 

 

       

EKG

 

Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a hosté

EKG je literárně hudební kabaret, který od roku 2007 uvádějí v pražském divadle Archa Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných českých spisovatelů.

EKG na internetu

 

EKG speciál může přijet i do vašeho města/klubu.

Pro bližší informace kontaktujte produkční divadla Archa Pavlínu Kalandrovou (pavlina.kalandrova/zavinac/archatheatre.cz)

 

foto: © Bohdan Holomíček 2011

 

Další fotografie ke stažení