Cílem není fotografovat, ale tvořit. Fotografie je jazyk.

 

Nejbližší volné termíny pro rok 2018:

 

20.-22.4. Víkendová cesta od nuly k výstavní zvětšenině. Vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé

11.5.-13.5. Fotografie na hermelín a jiné kousky. Dílna je zaměřená na experimenty s fotografickou emulzí na bázi želatiny a stříbra. Vhodné pro fotografy se základní znalostí černobílého procesu negativ-pozitiv.

1.6. - 3.6. Víkendová dírka. Ty nejlepší fotografie mohou vznikat s pomocí těch nejhorších fotoaparátů. Fotografování dírkovou komorou, krabicí od bot, dveřmi... Vhodné pro fotografy se základní znalostí černobílého procesu negativ-pozitiv.

 

Naplněnost sledujte také na https://www.facebook.com/fotodilny/

 

Ubytování je zajištěno přímo v ateliéru, účastníkům je k dispozici jeden pokoj se dvěma lůžky, případně přistýlka nebo další postel v kuchyni. Ateliér se nachází v Čelechovicích na kladensku, nedaleko Lán, Nového Strašecí, kladenských dolů a křivoklátských lesů. Jde o malý kamenný domek, jehož přednostním posláním je inspirace a zázemí k tvorbě, nicméně základní zázemí je zajištěno.

Cena víkendové dílny: 3700,- včetně ubytování a veškerého fotografického materiálu a ev. zapůjčení fotoaparátu. Pro studenty sleva 20%.

 

Dárkový certifikát 2018 - víkendová dílna pro dva:

pro ty, kdo chtějí sobě nebo někomu jinému udělat radost a zatím se nechtějí vázat na konkrétní termín.
Majitel certifikátu má nárok na víkendovou dílnu pro dvě osoby. Datum je otevřené a závisí na vzájemné dohodě. Cena certifikátu je 6800,- Kč. V ceně je slavnostní přípitek na zdraví svaté Lucie, ubytování a veškerý fotografický materiál. Certifikát je černobílý, velký 12 cm, s razítkem a edičním číslem na zadní straně (edice 25), ručně zvětšovaný, signovaný a platí do konce roku 2018. Na dárkový certifikát se nevztahuje studentská sleva. Certifikát si můžete objednat do konce roku emailem na adrese dilny(zavinac)malijevsky.com.

 

Programové okruhy